0 produktów    0 PLN
KASY FISKALNE
DRUKARKI FISKALNE
AKCESORIA DO KAS
KOMPUTERY
NOTEBOOKI
PODZESPOŁY KOMPUTER.
PERYFERIA KOMP.
Domex.waw.pl: / Regulamin i informacje o...
Regulamin i informacje o sklepie

Sklep internetowy, działający pod adresem www.domex.waw.pl prowadzony jest przez firmę DOMEX ,             z siedzibą przy ul. J. Conrada 13, 01-922 Warszawa.
 
Regulamin sklepu 

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Zamówienia są przyjmowane przez strony www.domex.waw.pl, w wybranych przypadkach
  telefonicznie (022) 669 16 19. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu z prośbą o potwierdzenie. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
  a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia
  b) w przypadku zamówień płatnych przelewem - w chwili dotarcia przelewu opłacającego zamówienie na konto sklepu.
 3. Faktura VAT jest wystawiana na wyraźne życzenie klienta.
 4. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu otrzymania e-maila potwierdzającego wysyłkę zamówionych towarów.
 5. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie pod numerem lub e-mailem pod adresem .
 6. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
 7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 8. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
  Więcej informacji o kosztach dostawy.
 9. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  - przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier;
  - przelewem bankowym na konto sklepu.
 10. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem.
 11. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
  Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.
 12. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim paragonem i gwarancją. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 13. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta lub firmy domex.
 14. Reklamacje.
  Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adresem sklepu
  Domex  01-922 WARSZAWA ul. J. CONRADA 13. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
  Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon wraz z gwarancją oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.
  Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 15. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
© 2008 DOMEX - Serwis komputerowy Warszawa: komputery, notebooki, peryferia, kasy fiskalne. Odzwiedzin: 2012 Online: 1
Projekt & cms: www.zstudio.pl