Kasy fiskalne

Kasy fiskalne znajdujące się w ofercie naszego sklepu posiadają ergonomiczną klawiaturę wyposażoną w klawisze szybkiej sprzedaży oraz rozbudowaną bazę towarową, zapewniającą miejsce w pamięci kasy fiskalnej na wszystkie produkty z oferty. Znane na rynku kasy Farex, Datecs, czy iPos odznaczają się łatwością i wygodą użytkowania, szybkim drukowaniem paragonów oraz dostępnością obudowy w różnych wersjach kolorystycznych. W sprzedaży mamy stacjonarne i mobilne kasy fiskalne.

Przenośne kasy fiskalne

Proponujemy Państwu kasy, które umożliwiają automatyczny przesył danych do CRK (Centralnego Rejestru Kas), gromadzącego informacje dotyczące m.in. raportów dobowych oraz dokumentów niefiskalnych. Zgodnie z nowelizacją Ustawy o podatku od towarów i usług oraz Ustawy Prawo o pomiarach podpisanej w dniu 3 kwietnia 2019 r., od stycznia 2023 roku każdy przedsiębiorca dokonujący sprzedaży na rzecz osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej, będzie zobowiązany posiadać kasę fiskalną online. Ustawa wskazuje również wcześniejszy termin zarejestrowania kas fiskalnych online dla niektórych branż, w tym dla gastronomii i kosmetologii.

Kasy fiskalne dostępne w naszym sklepie zapewniają współpracę z terminalem płatniczym, szybką wymianę rolki papieru do drukowania paragonów, a także możliwość wydruku NIP nabywcy na fiskalnej części paragonu. Przenośne kasy fiskalne wyposażone są w akumulator litowo-jonowy, dzięki któremu urządzenie pracuje wydajnie przez kilka godzin.

Kasy fiskalne ONLINE

Kasy fiskalne OFFLINE