Dlaczego warto wybrać iPOS?

 

Urządzenie fiskalne online i terminal płatniczy w jednym

Kasoterminal iPOS smart pozwoli CI wypełnić obowiązek ewidencji sprzedaży na kasie online oraz da możliwość przyjmowania płatności kartą na jasnych i konkurencyjnych warunkach. Do prowadzenia sprzedaży nie potrzebujesz już niczego więcej.

 

Oszczędź nawet do 3 tyś. zł na dzierżawie terminala

Kupując zwykłą kasę fiskalną terminal musisz dzierżawić za około 50zł/mies. W ciągu 5 lat eksploatacji urządzenia to ok. 3 tyś. zł dodatkowych kosztów. Kupując kasoterminal, terminal płatniczy otrzymujesz na własność.

 

 

Faktury VAT wprost z kasoterminala

Kasoterminal drukuje nie tylko paragony, ale i faktury. Wystarczy, że podasz numer NIP, a urządzenie pobierze aktualne dane z REGON. Twój klient otrzyma fakturę od ręki – bez pomyłek i przepisywania danych z wizytówki.

 

 

 

Wbudowana łączność w cenie urządzenia

Według przepisów przedsiębiorca jest zobligowany do zapewnienia łączności dla swojego urządzenia on-line. U nas dostajesz wbudowaną i opłaconą na cały okres eksploatacji łączność GSM. Kasoterminal możesz także połaczyć przy pomocy wifi lub kabla ethernet.

 

Wyniki z Twoich sklepów na komputerze lub smartfonie

Masz dość kasy fiskalnej, która nie dzieli się z Tobą wynikami sprzedaży? Każdy kasoterminal współpracuje z iPOS web, czyli platformą, gdzie podejrzysz raporty z Twoich sklepów a także skonfigurujesz kasoterminale  według własnych potrzeb.

iPOS